Masáže - salonsynchro

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Rekondiční masáže       30min – 400kč, 45min – 540Kč , celková masáž 75min – 850Kč

Klasická masáž za pomoci přírodních olejů,které uvolnují napětí ve svalech a psychice,a tím zlepšují naší náladu a chuť do života.Tato masáž pomáhá odvádět škodlivé látky z těla,zlepšuje kvalitu pokožky,stimuluje obnovu buněk,odstranuje bolesti zád a páteře,povzbuzuje krevní a lymfatický oběh.

Čínská tlaková masáž    60min – 700Kč

Masírují se záda,šíje ,ramena,ruce,hlava i uši.Při masáží se používají klasické hmaty v kombinaci s promáčkáním určitých energetických bodů. Protahuje se krční  páteř a ramena. Je  to vynikající masáž i na odblokování krční, hrudní a bederní páteře.Uvolnuje se napětí a dochází k hlubokému tělesnému  uvolnění.

Medová masáž záda 30min – 400Kč, nohy a hýždě 60min – 700Kč
Při medové masáži působí pročištující léčivá síla včelího medu na pokožkou ,a tím i na celý organizmus. V průběhu masáže med vychytává z kůže toxiny. Léčba medem je vhodnou prevencí civilizačních chorob (potíží krevního oběhu,alergií,revmatických onemocnění svalů a kloubů,artrozy,kožních onemocnění).Medova masaž je výborná též na odstranění celulitidy!!!

Masáž proti celulitidě baňkama   30min – 350Kč

Speciální technika,která podporuje odtok  lymfy z vazivové tkáně,a tím zbavuje tělo nadbytečného zadržování vody nebo odpadních látek metabolismu.Celulitida je problém ,kterého se velice špatně zbavujeme,protože existuje několik příčin jeho vzniku.Ale za pomoci použití kvalitních kosmetických produktů se souběžným prováděním masáží můžeme dosáhnout velice dobrých výsledků.

Zdravotní masáž    60-70min  - 700 - 800Kč

Skládá se z reflexní terapie,kde působí léčivá energie přes akupresurní body na  celé tělo.Působíme na reflexní body na  chodidlech,nohách, rukou,zádech,šíjí a břiše.Touto metodou lze velmi dobře odstranit zdravotní problémy spojené s pohybovým ústrojím a trávicím traktem.

Ajurvédská masáž horkými kameny  70min –800Kč

Masáž hlavy,chodidel a celého těla,kterou provádíme s použitím horkých kamenů v mešcech a aplikací speciálního oleje z pomerančových listů.Tato masáž blahodárně  prohřívá  celé tělo ,uvolnuje, zklidnuje,tonizuje,zpomaluje procesy stárnutí a dodává vitalitu.

Masáž nohou                            60min  - 600Kč

Masáž rukou                           20min  - 200Kč

Masáž břicha                          20min  - 200Kč        

Reflexní masáž chodidel      45min – 500Kč

Tato metoda vychází z poznání,že na periferijích lidského těla se odráží celé tělo se svými orgány. Každý orgán v těle má na noze tzv.reflexní plošky,které se využívají při diagnostice a následně i pro léčení.Uvedené plošky jsou  nervově spojeny s odpovídajícími orgány lidského těla.Kromě toho tato masáž je velice příjemná,uvolnující a vaše chodidla Vám za to poděkují.

Reflexní diagnostika  60min  - 500Kč

Při diagnostice se promačkavají body reflexních zon a zároven se poskytují potřebné informace k tomu,abyste to potom mohli dělát doma pro sebe a své blízke.Zjístíte i to,kde se plošky  nacházejí na vašem těle.Např.ledviny,žlučník,játra,žaludek,slizina,lymfatické uzliny ,plíce atd. Toto působení je zcela bezpečné a zdravé pro celý organismus.Je to velmi zajímavé poznaní pro Vás! Je kontraindikováná pouze u těhotných žen.

Doplňkové služby
akupresura, Su Jok terapie, qua-sha  100-200Kč


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky