Alternativní medicína - salonsynchro

Přejít na obsah

Hlavní nabídka: 
ODBLOKOVÁNÍ KRČNÍ PÁTEŘE
Krční páteř je nejchoulostivější  část zad. Hodně reaguje na  stresy, nesprávné držení těla a nadměrnou zátěž. Metoda odblokování páteře pochází ze znalosti čínské medicíny s použitím reflexních plošek na chodidlech, určitých bodů na rukou, ramenou, na krční páteři a hrudníku. Tato metoda je nenásilná, jedinečná a profesionální. Provádí se v sedě a pak v leže na lehátku. Po terapií přichází velká úleva od bolesti.
                                             Cena  1h - 4
70
                                                                                                                            
 BAŇKOVÁNÍ + MOXOVÁNÍ
Baňkování je zázračná uzdravující procedura. Není to jenom úleva od bolestí, ale i výborná detoxikace celého organismu.
„Mam s baňkováním výbornou zkušenost už z dětství. V Rusku je to rozšířená forma léčby i v nemocničních zařízeních, kdy například po zápalu plic dávají baňky na oblast mezi lopatky a hrudníku“.
Baňka za pomocí podtlaku dostává se do hlubších vrstev tkáně a odvádí z těla negativní látky, které se ukládají v těle (např. kyselina močová). Tímto mechanismem baňka pročišťuje krev, zlepšuje krevní oběh a umožnuje lepší okysličování krve. Za pomocí banky dosáhneme hlubokého prohřátí, prokrvení a uvolnění svalstva.
Baňkování je výborná metoda při bolestech svalů,bolestech páteře ( krční, hrudní a bederní ) a při bolestech ramen, loktů, rukou, kolenou, kyčlí,bolesti mezižeberních nervů … Prokrvují se lépe klouby, zvyšuje se tvorba
synoviální tekutiny.
Baňka pomáhá též při problémech trávicího traktu (aplikuje se na oblast břicha), zlepšuje peristaltiku, odstranuje křeče, pomáhá při průjmu, zácpě, zánětu žaludku,zánětech močových cest, ledvin, po zápalu plic, po zánětu průdušek….

Samotná aplikace baňek není bolestivá naopak pocitujete příjemné teplo a tah baněk. Modřiny po baňkach jsou přirozené a do několiká dnů zcela zmizí.
Důležité je zvýšit příjem tekutin, tím umocníme účinek bankování a odplavení odpadních látek. Dochází k aktivnímu čištění organismu, zapojuje se i  lymfatický systém.
Moxovani provádím jen na určitých místech za předpokladu indikace.
Kontrindikace baňkování:
Trombozy, křečové žíly, onkologická onemocnění, onemocnění kůže – např.ekzém, plísně.

                                                                                              Cena :  samotné baňkování  - 30min  
300Kč
                                                                                                         baňkování s masáží   - 60min 4
90

  Reflexní masáž chodidel
Tato metoda vychází z poznání,že na periferijích lidského těla se odráží celé tělo se svými orgány. Každý orgán v těle má na noze tzv.reflexní plošky,které se využívají při diagnostice a následně i pro léčení.Uvedené plošky jsou  nervově spojeny s odpovídajícími orgány lidského těla.Kromě toho tato masáž je velice příjemná,uvolnující a vaše chodidla Vám za to podikují.
                                                                                                                                       40min – 400Kč
 Reflexní diagnostika
Při diagnostice se promačkavají body reflexních zon a zároven se poskytují potřebné informace k tomu,abyste to potom mohli dělát doma pro sebe a své blízke.Zjístíte i to,kde se plošky  nacházejí na vašem těle.Např.ledviny,žlučník,játra,žaludek,slizina,lymfatické uzliny ,plíce atd. Toto působení je zcela bezpečné a zdravé pro celý organismus.Je to velmi zajímavé poznaní pro Vás!
                                                                                                                                         90min  - 600Kč

Doplňkové služby
akupresura, Su Jok terapie, qua-sha,                                                                                     100-200Kč
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky