Kosmetika - salonsynchro

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

“Každá žena je krásná a naším přáním a cílem je, abychom Vám pomohli vaší krásu udržovat a rozvíjet“.  

 Jako kosmetičky pracujeme velmi rádi,moc si vážíme žen, protože žena má za úkol od pána  Boha být krásna, přitažlivá, citlivá, ale i silná a moudrá. Ze svých vlastních životních zkušenosti můžeme smělé tvrdit,že pravidelná a správná péče o pokožku, vždycky se vyplatí. Vaše pleť se vám odvděčí svěžestí, zdravím a mladším vzhledem. A když je vám potom 50,60,70 let … , též si všimnete rozdílu oproti svým vrstevníkům.
Preferujeme hlavně přírodní kosmetiku, pracujeme jíž 10 let s kosmetikou Gernetic a poslední roky i s kosmetikou
Phyris a Nobilis. Pro domácí péči zákaznic rádi navrhujeme  i značky Mirra a Finclub.

 PROČ  GERNETIC?

Přípravky Gernetiku proníkají do hlubších vrstev pokožky(transdermalní kosmetika) a tím se účinné látky dostávají krevním řečištěm  k orgánům. GERnétic vychází z poznání, že pomocí kosmetické péče lze tělo obohatit o vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny a jiné látky, které nedokážeme získat v dostatečném množství z potravy. Přípravky GERnétic přinášejí buňkám komfortní množství výživných látek, které regenerují nejen pokožku, ale i celý organizmus. Obnovují strukturu a pevnost pokožky a výrazně ji omlazují.
 Kosmetika GERNETIC má jeden  z nejúčinnějších krému své generace, a tím je zázračný krém Synchro.
Při pravidelném používání tohoto krému vaše pokožka září. Tento krém obsahuje všechny důležité vitamíny, minerály, stopové prvky a aminokyseliny.
„Synchro je  - poklad v kelímků“,který regeneruje,revitalizuje, vyrovnává pH pokožky,má zklidnující a protizánětlivé účinky.Obnovuje fyziologickou rovnováhu ,podporuje tvorbu bazálních buněk,navrací pletí průžnost,vláčnost,hebkost a svěžest.Je vynikající při ošetření jízev,strií,popálenin,na dehydratovanou pokožku,přiznaky stárnutí,ekzémy,lupénky,rozpouští mílie, na citlivou a velmi citlivou plet,na kuperozni,aknetickou a postaknetickou plet.(Jako kosmetičky s dlouholetou praxí lepší krém jsme nepoznaly!)    
WWW.GERNETIC.CZ
 
PROČ PHYRIS
PHYRIS nabízí unikátní koncepci péče, která se skládá ze tří fází:
   Fáze 1- ČIŠTĚNÍ - optimální výsledky dosáhnete pouze každodenním čištěním pleti
   Fáze 2 - AKTIVACE SOMI – unikátní srdce od PHYRIS. Aktivuje pleťové buňky i v hlubších vrstvách pleti a výrazně zlepšuje účinnost následné péče.
   Fáze 3 - PÉČE - každá produktová řada nabízí tu správnou péči v závislosti na věku, typu a stavu pleti.

Tyto tři kroky péče, které neustále opakujete, vás dovedou k vysněné krásné pleti.
www.almaf.cz


PROČ NOBILIS
Aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tila je vyrobena šetrným způsobem tak, aby zůstala co nejvíce zachována biodynamika rostlinných surovin, které tyto výrobky tvoří. Podstatnou složkou tradičních receptur jsou éterické oleje určující specifické působení každého výrobku. Vedle příznivých účiků na momentální stav pokožky, které jsou společné většině kosmetických výrobků, harmonizují i celkový stav organismu a psychiky, což je pro aromatické výrobky Nobilis Tilia výjimečné.

www.ceska-biokosmetika.cz

Konzultace – individuální diagnostika pletí, vytvoření osobního programu – 20 minut zdarma.  

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky