Detoxikace Celulitida Zeštíhlení - salonsynchro

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


 Jako kosmetička pracují s tělem a používám produkty Gernetic, mám s tím úžasné výsledky a proto doporučují i Vám. Na odstranování celulitidy a nadměrného ukládání tuků. Krémy s transdermalním efektem
(schopnost pronikat do hlubších vrstev pokožky) jsou na trhu více jak 20 let.

Detoxikační zábal s pravých mořských řas MARINE ESSENCE


Při aplikaci dochází k zvýšenému odplavování odpadních produktů látkové výměny, ale zároven i k doplnění důležitých látek do organismu. Kůže po zábalu je  vláčná, vyživená a zpevněná. Toto ošetření podporuje  odbouravání tukových polštářků, celulitidy a zmírnuje otoky dolních končetin.
Tělo se zbavuje odpadních látek, obohacuje se o vitamíny, minerály, stopové prvky a základní aminokyseliny. Zároven se aktivuje imunitní systém,celkově se zlepšuje zdravotní stav. Hluboká relaxace způsobí, že se zákaznik  cítí po celé kúře velmi odpočatě.

Aktivní látky obsažené v mořských
řasách:
měď, chrom, zinek, selen, železo, vápník, magnésium, mangan, jod, kyselina listová, vitamíny C,B1,B2,B3,B6,B12, vitamíny F,E, peptidy – pomáhají vytvářet kolagen a elasten, aminokyseliny (všech 8 základních), proteiny a četné stopové prvky

Cena ošetření:    
záda                      -500Kč
nohy                 770-850Kč
celé tělo               -1300Kč

Ošetření zahrnuje: peeling, masáž, tonizace, vyživa, případně zábal.

CELULITIDA

Celulitida je v dnešní době nepřítelem mnoha žen. Při celulitidě dochází k poruchám lymfatického toku a změnám v krevním oběhu těla. Z  těla nestačí přirozenou cestou vyplavit odumřelé buňky a začnou se usazovat pod kůží, kde způsobují mikrozáněty. K ošetření celulitýdy nabízíme bankovou nebo medovou masáž spolu s použitím kremu Vasco Artera, díky němuž dochází k vyníkajícím výsledkům, které jsou pozorovatelné v průběhu 3-4 týdnů. Tento krém obsahuje výtažky šesti mořských řas s unikátní schopností stimulovat podkožní mikrocirkulaci. Krem Vasco Artera Gernetic harmonizuje krevní a lymfatický oběh, vyplavuje odpadní látky a zamezuje vzniku podkožních mikrozánětů. Tonizuje a regeneruje kožní strukturu problematických partií, a tím redukuje viditelné projevy „pomerančové“ kůže:

Medová masáž  -hýždě a stehna       60min-600Kč
Banková masáž  -hýždě a stehna       30min-350Kč


Oba druhy masáží je třeba opakovat  10 – 15X .

ZEŠTÍHLENÍ
V salonu nabízím ženám unikátní kúru na zeštíhlení a tou je cesta pomocí krému ADIPO GASTA. Zeštíhlení, které začíná přímo z nitra buněk! Cenné složky aktivních látek proníkají k samému jádru jednotlivých buněk a odtud aktivují vylučování toxických produktů a urychlují tím metabolismus.
Krém
ADIPO GASTA umožňuje pozvolnou, ale jistou likvidaci nadměrných vrstev tuku, navrací  harmonickou postavu a normální proporce - podle fyziologických předpokladů klientky. Aktivní složky tohoto přípravku se vstřebávají velmi rychle a jsou roznášeny v krevním oběhu těla. Krém ADIPO GASTA současně omezuje nadměrnou chuť k jídlu, přílišnou nesprávnou spotřebu tuků a cukrů, upravuje problémy s trávením. Zlepšuje funkci žláz s vnitřní sekrecí –štítné žlázy a nadledvin, což vede k fyziologicky lepšímu zpracování – tuků a cukrů v buňkách.

POZOR !!! Krém ADIPO GASTA vtíráme  do chodidel a na místa s nadměrnou tukovou vrstvou. Prvních 14 dní aplikujeme na břicho (roztíráme ve směru hodinových ručiček, podpoříme tak peristaltiku střev) a na plosky chodidel, pak už jen na chodidla. V případě závažnějšího problému a potřeby celkového zeštíhlení aplikujeme na celou končetinu. Přípravek vmasírujeme vždy do úplného vstřebání.  


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky